Pizza Coloseum – naše práce,
vášeň i láska

O nás

Pizza Coloseum: Restaurace, kde jsou děti vítány

Jsme rádi, že se k nám stále vracíte, ale také že přibývají noví hosté. A protože většinu našich zákazníků tvoří rodiny s dětmi, je součástí Pizza Coloseum i naše dětská značka Kids Coloseum. Téměř ve všech restauracích najdete velké dětské koutky a jídelní lístek ve formě časopisu Špuntík pro ty nejmenší. Výhodou pro rodiče je, že děti do 6 let jedí u nás dětská jídla zdarma.

Naše restaurace mají už více než 45 000 přátel! Pro naše věrné zákazníky máme také věrnostní program a klub Bakarta, který funguje od roku 2004 a má více než 45 000 členů. S Bakartou získáte slevy na konzumaci, čerstvé pečivo s bylinkovým máslem zdarma a neplatíte obaly na jídla s sebou.

SON00063
DSCF7483
DSC_0365

Poznejte všechny naše projekty

Restaurace Pizza Coloseum nejsou naší jedinou láskou. Za více než 20 let v gastronomii jsme nastartovali ještě několik dalších projektů, které souvisí s dobrou gastronomií, kvalitními surovinami i s perfektním servisem. Podívejte se, kde všude se můžete setkat s naší prací.

 

Coloseum Restaurant

Občanská Plovárna​

Pivovar Národní​

Pragogastro​

Pascucci Caffé​

Coloseum Holding a.s.

Jako italské náměstí, kde se lidé rádi setkávají…

Všechny restaurace Pizza Coloseum jsou jako živé, příjemné a srdečné prostředí italského náměstí, kde se lidé rádi setkávají. První restauraci, tehdy ještě pod názvem Bakare, jsme otevřeli už v roce 1995 s cílem být jiní, originální. Postupem času jsme pak společnost, která se zabývá právě provozem restaurací, přejmenovali na Coloseum Restaurants s.r.o. – tak, jak ji znáte dnes.

Od začátku si zakládáme na spokojenosti každého našeho hosta, a proto vaříme jen z těch nejkvalitnějších surovin, které dovážíme přímo ze slunné Itálie. K dovozu surovin (ale také k dodávání profesionálních technologií do provozů) vznikla společnost Pragogastro. Díky této spolupráci vás v menu našich restaurací potěší soulad mezi perfektní kvalitou surovin a příjemnou cenou. Do Pizza Coloseum tedy můžete zajít pokaždé, když máte chuť na skvělou italskou kuchyni – ne jen výjimečně.

David Werner​

Head Chef

Radim Gerlich

Executive Chef

Giovanni Astorino

Pizza Chef