Pizza Coloseum: Restaurace, kde jsou děti vítány

Jsme rádi, že se k nám stále vracíte, ale také že přibývají noví hosté. A protože většinu našich zákazníků tvoří rodiny s dětmi, je součástí Pizza Coloseum i naše dětská značka Kids Coloseum. Téměř ve všech restauracích najdete velké dětské koutky a jídelní lístek ve formě časopisu Colosík pro ty nejmenší. Výhodou pro rodiče je, že děti do 6 let jedí u nás dětská jídla zdarma.

 

Naše restaurace mají už více než 55 000 přátel!

Pro naše věrné zákazníky máme také věrnostní program a klub Bakarta, který funguje od roku 2004 a má téměř 55 000 členů. S Bakartou získáte slevy na konzumaci, čerstvé pečivo s bylinkovým máslem zdarma a neplatíte obaly na jídla s sebou.

Poznejte všechny naše projekty

Restaurace Pizza Coloseum nejsou naší jedinou láskou. Za více než 20 let v gastronomii jsme nastartovali ještě několik dalších projektů, které souvisí s dobrou gastronomií, kvalitními surovinami i s perfektním servisem. Podívejte se, kde všude se můžete setkat s naší prací.

Pivovar Národni
Pivovar Národní

Pivovar Národní

Navštivte také náš minipivovar v srdci Prahy. Najdete ho mezi Voršilským klášterem a budovou Nové scény ND. Můžete ochutnat naše originální pivo Czech Lion, filtrované i nefiltrované a nechat se pivovarem provést. Ve sklepích Vám ukážeme, jak naše pivo vaříme. Naše pivní zahrada je mejvětší v centru Prahy. Těšíme se na Vás a ač v samotném centru historické Prahy, dýchne na Vás klid venkova.

https://www.pivovarnarodni.cz

 


 

Pension Coloseum
Pension Coloseum

Pension Coloseum

Nově zrekonstruovaný pension Coloseum v Průhonicích je oblíbený jak mezi hosty, kteří přijeli za turistikou a odpočinkem, tak mezi těmi, kteří přijeli za obchodem. Vhodný je také pro firemní setkání. Zjistěte více o klidném ubytování na okraji Prahy.

http://www.pensioncoloseum.cz
 


 

Pekárna Coloseum Myslbek

Další firmy z rodiny Coloseum

Restaurace Jarmark, hostinec a pivovar U Bezoušků patří mezi naše další projekty. S našimi službami se setkáte také v řadě sportovních zařízení, a to například v hokejové Home Credit  Aréně Liberec a ČSOB Pojišťovna Aréně v Pardubicích

Jako italské náměstí, kde se lidé rádi setkávají…

Všechny restaurace Pizza Coloseum jsou jako živé, příjemné a srdečné prostředí italského náměstí, kde se lidé rádi setkávají. První restauraci, tehdy ještě pod názvem Bakare, jsme otevřeli už v roce 1995 s cílem být jiní, originální. Postupem času jsme pak společnost, která se zabývá právě provozem restaurací, přejmenovali na Coloseum Restaurants s.r.o. – tak, jak ji znáte dnes.

 

Od začátku si zakládáme na spokojenosti každého našeho hosta, a proto vaříme jen z těch nejkvalitnějších surovin, které dovážíme přímo ze slunné Itálie. K dovozu surovin (ale také k dodávání profesionálních technologií do provozů) vznikla společnost Pragogastro. Díky této spolupráci vás v menu našich restaurací potěší soulad mezi perfektní kvalitou surovin a příjemnou cenou. Do Pizza Coloseum tedy můžete zajít pokaždé, když máte chuť na skvělou italskou kuchyni – ne jen výjimečně.

podnikové vzdělávání

 

Podnikové vzdělávání zaměstnanců společnosti

 

Název projektu: Podnikové vzdělávání zaměstnanců společnosti Coloseum Koruna, s.r.o.

Reg. číslo:          CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0013139

Realizace:          01.01.2020 - 31.12.2021

Cíl projektu: ​         V rámci tohoto projektu bude proškoleno celkem 120 zaměstnanců společnosti Coloseum Koruna a jeho 3 partnerů s finančním příspěvkem. Zapojení účastníci se budou vzdělávat v manažerských, měkkých a odborných dovednostech.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.