Přemýšlíte nad oslavou své malé dcerky či synka? Nedělejte si starosti s programem, úklidem, výzdobou a pohoštěním, které by dětem chutnalo. My se o vše postaráme – od jídla a dortu až po animovaný program!

Z oslavy v Coloseu budou vaše děti nadšené. A vy taky! Co všechno vaše ratolesti během oslavy čeká? Nejdřív pro děti zařídíme plná a spokojená bříška. Nejčastěji připravujeme pizzu nebo těstoviny, které z talíře obvykle rychle zmizí. Přichystáme také nealko nápoje podle přání a šampusík k přípitku. Samozřejmostí je i výborný dort od naší cukrářky s motivem, který má oslavenec nejraději. Také od nás dostane oslavenec dárky -  plyšového méďu Colosíka a knížku z Knižního klubu. Na vaše děti a jejich kamarády čeká také jeden a půl hodiny zábavy a legrace s naší animátorkou. Cena oslavy 2 990 Kč.

 

Celou narozeninovou party i jinou oslavu rádi přizpůsobíme vašim představám.

Zavolejte nám nebo napište a vaše přání rádi zrealizujeme.

Zábava v Coloseu každou neděli!

Pro vaše mrňousky pořádáme každou neděli i zábavné animační programy od 13 - 15 hodin v restauraci Pizza Coloseum Vysočany a Pizza Coloseum Průhonice. Na děti tu čekají hry, soutěže, tvarování balónků a malování na obličej.
 

Protože u nás máme děti rádi…

Věděli jste, že v restauracích Pizza Coloseum provozujeme také naši dětskou značku KIDS COLOSEUM? Její součástí je například jídelní lístek ve formě časopisu COLOSÍK. Vychází čtvrtletně a je plný her, soutěží, malování i čtení pro naše nejmenší návštěvníky. Časopis si můžete odnést s sebou a také s námi soutěžit o pěkné ceny.

Téměř ve všech našich restauracích navíc najdete také velké dětské koutky plné hraček, v Průhonicích dokonce i oddělenou dětskou restauraci. Ve všech restauracích pak ke každému vašemu hlavnímu jídlu ze stálého jídelního lístku dáme ZDARMA dětské jídlo vašemu mrňouskovi do 6 let.