Věrnostní program pro přátele restaurací Coloseum

Bakarta není jen obyčejná slevová kartička. Kromě slevy na útratu v restauracích Pizza Coloseum přináší i další výhody, například žádné platby za couvert ani obaly v případě, že si budete chtít vzít jídlo s sebou. Podívejte se na další výhody a zjistěte, jak získat svou Bakartu.

6 důvodu
proč chtít
Bakartu
Vyberte si odměny za nasbírané body
Získáte výhody u našich partnerů
Za každých utracených 100 Kč 1 věrnostní bod
Nebudete platit kuvert
Nebudete platit za obaly jídel s sebou
Umožní Vám čerpat slevy na útraty

Jak získám Bakartu?

Zeptejte se nás v některé z restaurací Pizza Coloseum anebo si svou Bakartu objednejte online

Registrace v restauraci

Kdekoli v Pizza Coloseum

Stačí pouze vyplnit registrační formulář a zaplatit 49 korun. V momentě, kdy Bakartu obdržíte, můžete okamžitě čerpat všechny její výhody.

49

Kartičku obdržíte ihned

Naše restaurace Coloseum

Registrace online

Vstupte do Vašeho účtu Bakarta

Přihlášení
---
Registrace
---
Přeregistrace

Bakarta účet

Bakartu registrujeme na vaše jméno, a používat ji můžete výhradně vy. Pokud tedy svou věrnostní kartičku ztratíte, nebo vám bude odcizena, rozhodně nepřijdete o svůj kredit ani body. Stačí nám zavolat nebo napsat. Za 49 Kč vám vystavíme novou a na ni potom nahrajeme všechny body i limit, který je na kartě původní.

Bakartu Vám také zašleme na dobírku. Stačí když nám napíšete na bakarta@bakarta.cz a my Vám jí obratem zašleme na dobírku za 129 Kč. Hned jak kartičku obdržíte, můžete ji začít používat, čerpat vaše výhody a slevy.

Druhy členství

Do rodiny Pizza Coloseum patří už 35 000 našich přátel a jsou mezi nimi jak jednotlivci, kteří milují poctivou italskou kuchyni, tak i firmy a jejich zaměstnanci. Pokud rádi chodíte do restaurací Pizza Coloseum s přáteli nebo rodinou, zvolte členství Classic. Jestliže chcete udělat radost svému týmu nebo dalším kolegům, sáhněte po členství Corporate.

Classic

Klasické členství pro milovníky italské kuchyně. Nasbírané body můžete vyměnit za bonusy v podobě dárků od našich partnerů nebo voucherů do restaurací Pizza Coloseum. V našich restauracích navíc budete moci směnit body ze své Bakarty přímo za některá vybraná jídla a nápoje.

Corporate

Členství pro firmy a jejich zaměstnance. Bakarty Corporate jsou určeny společnostem a umožňují nadstandardní nastavení slev pro celou emisi Bakaret. Běžně neumožňují současně načítání věrnostních bodů. Jsou však přenosné, takže je může použít kdokoli z firmy.

Limit

Umožňuje bezhotovostní platby Bakartou. V restauracích Pizza Coloseum funguje Bakarta také jako plnohodnotná platební karta! Stačí na ni vložit jakoukoli hotovost (např. jako zaměstnanecký benefit). Pokud budete využívat tuto kartu přes firmu, vystavíme vám nákladový daňový doklad za celkovou sumu nahranou na kartu.

Podrobnější informace o věrnostním programu a vše o Bakartě najdete také v „Podmínkách členství“.