Přijďte na večeři a ochutnejte nové večerní chřestové menu Via Italia!

Via Italia 2019 chřest
Oslavte společně s námi sezónu chřestu! Vyhlášená delikatesa bývá označována jako zelenina králů – pochutnávali si na ní již ve starém Egyptě, Řecku a Římě. Chřest se kromě delikátní chuti vyznačuje vysokým obsahem vitamínů, minerálů a vlákniny. Má léčivé účinky a je také považován za účinné přírodní afrodisiakum.
 
Ochutnejte tuto jedinečnou jarní zeleninu hned v několika dokonalých chuťových variacích, které pro vás sestavil šéfkuchař restaurací Coloseum Marek Rauvolf. Na sezónním večerním menu najdete jak bílý, tak zelený chřest v tradičních i nečekaných kombinacích.

Náš chřest pochází z oblasti Veneto na severovýchodě Itálie, města Bassano del Grappa, které je pěstováním chřestu proslulé už několik staletí. Ochutnejte u nás tento vynikající italský chřest, který má uznávanou známku původu.
 
Večerní chřestové menu Via Italia můžete v restauracích Pizza Coloseum ochutnat od úterý 23. dubna, každý den od 16 hodin. Skvělou chřestovou polévku máme navíc v nabídce každý všední den v poledním menu.
 
Buon appetito!
Via chřest