Vaše každodenní výhoda

Bakarta Club

Věrnostní program pro přátele restaurací Coloseum

Bakarta není jen obyčejná slevová kartička. Kromě slevy na útratu v restauracích Pizza Coloseum přináší i další výhody, například žádné platby za čerstvé pečivo s bylinkovým máslem ani obaly v případě, že si budete chtít vzít jídlo s sebou. Zde si vyberte svou odměnu za Bakarta body. Váš výběr prosím zašlete na email: bakarta@bakarta.cz.

Návrh bez názvu (2)
_MG_7649

Bakartu registrujeme na vaše jméno, a používat ji můžete výhradně vy. Pokud tedy svou věrnostní kartičku ztratíte, nebo vám bude odcizena, rozhodně nepřijdete o svůj kredit ani body. Stačí nám zavolat nebo napsat. Za 49 Kč vám vystavíme novou a na ni potom nahrajeme všechny body i limit, který je na kartě původní.

Bakartu Vám také zašleme na dobírku. Stačí když nám napíšete na bakarta@bakarta.cz a my Vám jí obratem zašleme na dobírku za 129 Kč. Hned jak kartičku obdržíte, můžete ji začít používat, čerpat vaše výhody a slevy.

_MG_7823

Druhy členství

Do rodiny Pizza Coloseum patří už 45 000 našich přátel a jsou mezi nimi jak jednotlivci, kteří milují poctivou italskou kuchyni, tak i firmy a jejich zaměstnanci. Pokud rádi chodíte do restaurací Pizza Coloseum s přáteli nebo rodinou, zvolte členství Classic. Jestliže chcete udělat radost svému týmu nebo dalším kolegům, sáhněte po členství Corporate.

 

Classic

Klasické členství pro milovníky italské kuchyně. 
Nasbírané body můžete vyměnit za bonusy v podobě dárků od našich partnerů nebo voucherů do restaurací Pizza Coloseum. V našich restauracích navíc budete moci směnit body ze své Bakarty přímo za některá vybraná jídla a nápoje.

Corporate

Členství pro firmy a jejich zaměstnance. 
Bakarty Corporate jsou určeny společnostem a umožňují nadstandardní nastavení slev pro celou emisi Bakaret. Běžně neumožňují současně načítání věrnostních bodů. Jsou však přenosné, takže je může použít kdokoli z firmy.

Limit

Umožňuje bezhotovostní platby Bakartou. 
V restauracích Pizza Coloseum funguje Bakarta také jako plnohodnotná platební karta! Stačí na ni vložit jakoukoli hotovost (např. jako zaměstnanecký benefit).

Odměny pro členy

Odměna Body
Prosseco Coloseum 145 bodů
Dárkový poukaz do Pizza Coloseum 500 Kč 166 bodů
Dárkový poukaz Pizza Coloseum 1000 Kč 333 bodů
Ubytování pro 2 se snídání Pension Coloseum 369 bodů

Franchising

Pizza Coloseum je 100% česká firma s jedním majitelem. Jsme silná a známá značka s více než dvacetiletou zkušeností na trhu.

Kariéra

Kvalitní suroviny přímo z Itálie, výtečné jídlo, příjemné prostředí a tým lidí, který ti sedne. A navíc tě rádi zaučíme.

O nás

První restauraci, tehdy ještě pod názvem Bakare, jsme otevřeli už v roce 1995 s cílem být jiní, originální.

Catering

Ať už plánujete zahradní piknik pro pár přátel nebo raut pro 2000 hostů..